Szex japán módra (japán lányok, hentai, sex game)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

... 7 8 9 10 11 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#100   2007. 08. 01. szerda 14:42
muiucas muiucas
imadnivaloak a kis ferdeszemuek
#99   2007. 06. 10. vasárnap 22:10
m.joey25 m.joey25
#98   2007. 06. 10. vasárnap 21:48
X Törölt felhasználó (75419)
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#97   2007. 06. 05. kedd 13:34
kandurmarci kandurmarci
Egyik kolléganőm mesélte: asztalitenísz világbajnokságon az egyik szövetségi főnöknek, egy kis öreg japánnak valahogy nem biztosított az igazógatóság csajt. Valahogy kimaradt. Az meg követelte. Az igazgató nem talált senkit, megkérte egy 200 dollárossal a kolléganőmet. Nem kell sok mindent csinálni, mondta neki, fontos a tálalás, sürögj-forogj körülötte, s menni fog. Így is lett. Tálalt neki kaját, piát, táncolt, sürgött-forgott, néha megsímogatta itt-ott. Ez sokáig tartott, aztán csak előkerült a japcsi kicsi farka is, húzott rajta kézzel néhányat, az lagymatagon el is sült, még szopni, dugni se kellett neki.
#96   2007. 06. 05. kedd 13:28
kandurmarci kandurmarci
Mindig egy japán punciról álmodoztam, hogy szorít, hogy gyúrja meg a farkamat, de nem jött össze sose. Régebben még a nejem is biztatott, hogy befizet egy japán csajszira, de nem volt sehol alkalom rá. Nekem nagyon tetszenek a japán csajok, de azokat a tömeges keféléseket hogy csinálják? csak a neten láttam, itt a gg-n is.
#95   2007. 06. 04. hétfő 14:41
tom1019 tom1019 VIP Admin
Mivel ebben a topicban a képeken kívűl sok a szöveges hozzászólás is, ezért a képes kategóriából áthelyezem a szex kategóriába, hogy lehessen kommenteket is fűzni a lányokhoz!
#94   2007. 06. 04. hétfő 14:38
tom1019 tom1019 VIP Admin
nézd!
ebben igazad van, de ezen az alapon nyithatnánk minden nemzet szép lányainak külön-külön topicot!
szerintem az már túlzás lenne!
de ha gondolod és a "topic indítója" (ua. a személy) is ezzel egyetért, akkor lehet kibővíteni a téma címét "Szex japán és ázsiai módra" (ill. javasolj valami egyéb címet!)
(Ez egy válasz MrEnigma üzenetére (2007. 06. 04. hétfő 10:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 06. 04. hétfő 10:04
Ennek azért anyira nem örülök mert én kifejezetten JAPÁN lányokról látnék képeket meg a japánok egyre másra felbukkanó őrületeiről gondoltam némi infócserét (ez utóbbi persze nem igazán jött létre :S), de ó lenne ha nem minden húzott szmű lány kerülne ide. Sőt a 118-as lány félvér és ki tudja lehet hoyg több hawaii vér van benne mint ázsiai. :S

Van különbség japán, kínai, vietnámi, mongol lányok közt. Nem minden ázsiai ugyanolyan. Ahogy vannak a skandináv lányok, meg vannak a mediterránok, meg a szlávok elég erős különbség van karakterben köztük is. Pedig mind európai.
Csak nézd meg figyelmesen. wink
#93   2007. 06. 04. hétfő 10:45
X Törölt felhasználó (75419)
Egyszer volt dolgom japán férfivel, hát egy törökkel,vagy egy némettel,vagy egy magyarral jobban tetszik smile Előjátékban NAGYON jók,ebből tanulhatnának európai társaink is,de utánna! Köztudottan kis méretüket kompenzálni akarják azzal,hogy tényleg kúrnak,mint a lovat! De izomból és folyamatosan és nekem nagyon nem jött be.

Na akkor egy japán csajszi:

#92   2007. 06. 04. hétfő 10:04
MrEnigma MrEnigma
Ennek azért anyira nem örülök mert én kifejezetten JAPÁN lányokról látnék képeket meg a japánok egyre másra felbukkanó őrületeiről gondoltam némi infócserét (ez utóbbi persze nem igazán jött létre :S), de ó lenne ha nem minden húzott szmű lány kerülne ide. Sőt a 118-as lány félvér és ki tudja lehet hoyg több hawaii vér van benne mint ázsiai. :S

Van különbség japán, kínai, vietnámi, mongol lányok közt. Nem minden ázsiai ugyanolyan. Ahogy vannak a skandináv lányok, meg vannak a mediterránok, meg a szlávok elég erős különbség van karakterben köztük is. Pedig mind európai.
Csak nézd meg figyelmesen. wink
(Ez egy válasz tom1019 üzenetére (2007. 05. 19. szombat 16:11), amit ide kattintva olvashatsz)
tom1019 VIP Admin
2007. 05. 19. szombat 16:11
Ebbe a topicba minden ázsiai nő belefér (a japán, kinai, mongól stb.)
Külön topicot már nem érdemes nyitni az ázsiai v. az onnan származó hölgyekk részére!
---------------------------------------------------------------------------------------
az egyik fórumozó társunk kérését áthoztam ide:

"miller_cicó #1 | ma 15:15
Minél több képet rakjatok fel Ázsiai nökröl !!!!!!!!
Várom !!!!!
Köszi mindenkinek !!!!"
#91   2007. 05. 19. szombat 19:25
flagellum flagellum
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#90   2007. 05. 19. szombat 16:11
tom1019 tom1019 VIP Admin
Ebbe a topicba minden ázsiai nő belefér (a japán, kinai, mongól stb.)
Külön topicot már nem érdemes nyitni az ázsiai v. az onnan származó hölgyekk részére!
---------------------------------------------------------------------------------------
az egyik fórumozó társunk kérését áthoztam ide:

"miller_cicó #1 | ma 15:15
Minél több képet rakjatok fel Ázsiai nökröl !!!!!!!!
Várom !!!!!
Köszi mindenkinek !!!!"
#89   2007. 05. 04. péntek 15:21
Bbacsi Bbacsi
Klikkelj a normál/tömörített mérethez


Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#88   2007. 04. 27. péntek 00:11
Tiboretto Tiboretto
Egyszer ballagásibulin találkoztam egy japán csajjal, minden áron meg akartam dönteni, de nem állt kötélnek , valami konzervatív lehetett, mert tudtomra adta, hogy fehéremberrel nem kefél!Sajna a Sörgyár-szállón a mongolokkal ugyanígy jártam!
#87   2007. 04. 24. kedd 17:52
Tyfoon Tyfoon
egyszer megnézek egy ilyet hogy forog a farkamon
(Ez egy válasz Sonkás üzenetére (2007. 02. 22. csütörtök 21:12), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 02. 22. csütörtök 21:12
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#86   2007. 04. 24. kedd 12:59
lvip lvip
A japán nök nagyon ottvannak a toppon! Nagyon szuperek
#85   2007. 04. 24. kedd 06:57
32es36par 32es36par VIP
Szerintem te még nem voltál nagyobb szexbuliban, nem igazán megalázás az amikor többen kényeztetnek egy nőt, nálunk még egyik lány sem panaszkodott arra, hogy megaláztuk volna.
(Ez egy válasz assfan üzenetére (2007. 04. 16. hétfő 23:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2007. 04. 16. hétfő 23:06
Ha már a megalázásokról beszélünk ahhoz nem kell külföldre menni!Aláznak erre felé is, basznak erre felé is 2-3-4- sokan egy nőt egyszerre, hát az mi, ha nem megalázás?????
#84   2007. 04. 23. hétfő 23:36
zoyka zoyka
Én pedig voltam japánba és elég érdekes a kultura smile ))
#83   2007. 04. 23. hétfő 17:19
gorgh0 gorgh0
Számomra az is elég érdekes dolog (tudom, szokások, miegymás)... hogy gumiba csinálják (nem a gumi), hanem hogy a gumiba élvez el, és után azt ahogy a csaj tertére dobja!
#82   2007. 04. 16. hétfő 23:12
viking5642 viking5642
tényleg kering a neten pár furcsa video, amiben japánok szerepelnek, de hogy ez mennyire általános ott mindenkire, az már egy más kérdés
(Ez egy válasz X üzenetére (2007. 04. 16. hétfő 22:37), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (39340)
2007. 04. 16. hétfő 22:37
A japánoknak brutális szexuális szokásaik vannak! Egyszer láttam itt a GG-n egy videót, ahol egy japán csaj egy másik seggébe egy tölcsérrel élő bébiangolnákat töltött... wow1
#81   2007. 04. 16. hétfő 23:06
assfan assfan
Ha már a megalázásokról beszélünk ahhoz nem kell külföldre menni!Aláznak erre felé is, basznak erre felé is 2-3-4- sokan egy nőt egyszerre, hát az mi, ha nem megalázás?????
 
... 7 8 9 10 11 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Mr.Enigma Mr.Enigma
Nyitás ideje: 2006. 12. 19. kedd
Üzenetek: 260db
Utolsó üzenet: 2021. 05. 07. péntek
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!