zöld tündér avagy a szex és az alkohol...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#1   2006. 12. 21. csütörtök 23:02
MmePrune MmePrune VIP
#2   2006. 12. 21. csütörtök 23:05
MmePrune MmePrune VIP
#3   2006. 12. 21. csütörtök 23:11
X Törölt felhasználó (60564)
Fogadó a Zöld tündérhez!
Belépés, szomjas férfiaknak és laza erkölcsű hölgyeknek! /akik szintén szomjasak/
Kilépés, ha már nem tudsz felállni!
#4   2006. 12. 21. csütörtök 23:19
X Törölt felhasználó (21812)
Ha iszom, rettentő huncut és szexéhes leszek. Életem legnagyobb szexelései alkoholmámorhoz kötődnek. Ez van...


#5   2006. 12. 21. csütörtök 23:39
X Törölt felhasználó (21812)
Kösz, de nem. És kérlek, ne írj ilyen jellegű felajánlásokat más topicokba. Van erre megfelelő topic, miért kell a többit szétcseszni?
#6   2006. 12. 21. csütörtök 23:41
eNTi eNTi
Az Absinthe egy istenkirály találmány!!! Imádom!
Ez a topik nagyon bejön! Törzsvendég leszek! nyes
A szex jó! Alkohol és szex isteni!
Imádom a kicsit becsipett (nemrészeg)csayokat!
Sokkal nyiltabbak, flörtölnek és kezdeményezöbbek is!

Köszönjük meg a Mindenhatónak az ALKOHOLT!

worship worship worship worship worship worship worship
#7   2006. 12. 22. péntek 04:57
MmePrune MmePrune VIP
Sokan ismerik azt az érzést, amikor az ital hatására dübörögni kezd a vérük, és nem csak a ritmusérzék tör fel belőlük, hanem a szexuális vágy is. Azt azonban talán többen ismerik, amikor az ital fáradékonnyá teszi őket, és még az is lelankad, aminek épp nem kellene, beleértve a nőket is, hiszen ez esetben a szexuális vágyra gondoltam. Na de miért is tapasztalható különbség a hatásmechanizmusok között? Valóban csak embere válogatja?

Amíg valaki nem válik alkoholistává, az ital, felszívódása közben valóban helyi vérbőséget eredményez a nemi szervekben - jellemzően utána már nem. Ez átmenetileg -ha valaki ritkán iszik és keveset, akkor jó néhány alkalommal - növelheti az izgalmi állapotot (de a potenciazavarnak nem ellenszere).
A szervezet reakciói
Az alkohol hatása az egész szervezetre kiterjed, tágítja a bőr-ereket, a vérkeringést és az emésztést is serkenti (égési folyamatok indulnak be, hő szabadul fel), ilyenkor könnyebben lesz valaki "szerelmes" állapotban. Szaporodik a pulzusszám, nagyobb mennyiség elfogyasztása után gyérül a szív ritmusa. A légzés - hasonlóan a szexhez - először gyérül, aztán szaporábbá válik. Ha azonos ütemben zajlik a szeretkezés ütemével, azt a látszatot keltheti az ivó emberben, mintha az alkohol a szexre stimuláló hatást gyakorolna.A látszat azonban csal, hiszen az alkohol hatására először a megfigyelőképesség romlik, így minél több a bevitt alkohol mennyisége, annál bizonytalanabbá válik a szexuális cselekvés végrehajtásának módja is. Ez nem csak abban nyilvánul meg, hogy a mozgáskoordináció bizonytalanná válhat, hanem abban is, hogy a szervezet reakciói - ha tetszik "erekciói" - válnak egyre bizonytalanabbá.

Ilyenkor az alkoholizáló visszataszító magatartása miatt a fogadókészség is csökkenhet a szexuális aktus iránt, ami szintén tovább ronthat a helyzeten. Ha erre még rátölt egy picit, akkor zavarttá válik az eszmetársítás, elvész az önkritika. Gyakori, hogy ebben az állapotban obszcén, trágár lesz az alkoholizáló, akár férfi, akár nő az illető. (Oktalan jókedv, vagy épp mély depresszió, esetleg ezek váltakozása lesz jellemző, megszűnnek a gátlások.)

A vállalkozó kedv és a teljesítmény
Az ittas ember szexuális vállalkozó kedve általában nagyobb, mint a teljesítőképessége. Ezt a kezdeti tapasztalatok indokolják, hiszen eleinte valóban stimuláló (volt) az alkohol. A részeg férfi vagy teljesen tehetetlen az ágyban, vagy jelentős potencia problémák jelentkeznek nála, a részeg nő pedig kiszolgáltatott bábbá válhat a partnere kezei közt, csekély aktivitást mutatva.
#8   2006. 12. 22. péntek 04:58
MmePrune MmePrune VIP
Ital és orgazmus
Mivel az ittas ember kevésbé gátlásos, mint általában, könnyebben bocsátkozik szerelmi együttlétbe, mint ahogy azt ilyen állapotban tennie kellene. Ugyanis, ha a számára közepes mennyiségű ital elfogyasztása után megtörténik a felszívódás, nem csak az erekciót (nők esetében az izgalmi állapotot) gátolja, hanem a kielégülést is. Ennek következtében vagy nem történik orgazmus, vagy nehezen elérhető. Ez maximum azok számára jelenthet megoldást, akik egyébként "nyíltempóban" érnék el a csúcsot, de ekkor is megtörténhet, hogy átesnek a másik végletbe, vagyis olyan sokára lesznek képesek kielégülni, hogy az már terhet jelen a partner számára.

Igyunk, vagy sem?
Az ital - egy-egy pohár bor, vagy egy koktél - nincs negatív hatással a szervezetre, íze, hangulata miatt bátran fogyaszthatja bárki. Azt azonban érdemes szem előtt tartanunk, hogy hosszú távon rombolja a szervezetet és a szellemi teljesítményt, valamint alkalmanként is csökkenti a szexuális teljesítő képességet. Ha tudjuk, hogy szerelmi együttlétre készülünk, mindenképpen tanácsos könnyű italt fogyasztani, és mértékkel, hiszen ha már lekéssük a szervezetünk kezdeti "megfelelő pillanatát", és a kelleténél több italt fogyasztottunk, semmi garancia nincs a "megfelelő teljesítményre".
#9   2006. 12. 22. péntek 05:01
MmePrune MmePrune VIP
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#10   2006. 12. 22. péntek 05:08
MmePrune MmePrune VIP



ez charlotte albumából való:):):):)
#11   2006. 12. 22. péntek 08:25
Valaki aki vad Valaki aki vad
Nincs ronda nő, csak kevés pia eplus2 eljen
#12   2006. 12. 22. péntek 12:26
X Törölt felhasználó (60564)
Háát, régebben jópár évig erről a kettőről szólt az életem! Ha volt bennem pia /márpedig szinte mindig volt/ könnyebben ismerkedtem, gyorsabban tettem ajánlatot, általában sikerrel. A szex is oltári jó szokott lenni. Persze nem a tökrészegség állapotában. Voltak olyan esetek is amit józanul biztosan nem tettem volna, és most piszkosul sajnálnám! Aztán megnősültem, kicsit megkomolyodtam, ami nejem szerint azt jelenti, hogy józanul is tudok ugyanolyan lökött lenni mint régen piásan! A szex meg talán még élvezetesebb lett, nincs ami zsibbasszon,tompítson, minden idegszálammal át tudom adni magam az élvezetnek.
#13   2006. 12. 22. péntek 13:05
Moncy Moncy
Szívből kívánom h. a házasságkötéssel együtt járó megkomolyodás tartson örökké...

Nálunk is a kezdetek kezdetén megkomolyodás volt... Aztán jöttek a haverok: naaa gyere már, betoji vagy? félsz az asszonytól??? dumák...

Na.. most meg elváltunk.. Most mit mondanak a haverok? Teeee hülye.. nem találsz még egy ilyet aki ennyi mindent elnéz nyes nyes nyes nyes

Az ital uolyan mint a cigi... Vagyis.. igazából csak a cigi oldalát ismerem.
Ha Én inni akarok egy jágert iszom, ha inni akarok egy pezsgőt akkor iszom. Max. meg vadmacskázódom...Még zsenge lyánykoromban voltam ittas, de akkor arról szólt az élet h. discó, vodka-narancs, pasik... Érdekes.. akkor nem voltam még vadmacska nyes nyes nyes nyes nyes

Aki viszont nincs meg egy nap h. ne igyon valamit, legyen az akár sör, az már segítségre szorul. Ezt nem ismerte be a volt férjem. Az ital egyféle menekvés: aztán jön a depresszió, a stresszelés, a különböző fóbiák, a pánikbetegség...
(Ez egy válasz X üzenetére (2006. 12. 22. péntek 12:26), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (60564)
2006. 12. 22. péntek 12:26
Háát, régebben jópár évig erről a kettőről szólt az életem! Ha volt bennem pia /márpedig szinte mindig volt/ könnyebben ismerkedtem, gyorsabban tettem ajánlatot, általában sikerrel. A szex is oltári jó szokott lenni. Persze nem a tökrészegség állapotában. Voltak olyan esetek is amit józanul biztosan nem tettem volna, és most piszkosul sajnálnám! Aztán megnősültem, kicsit megkomolyodtam, ami nejem szerint azt jelenti, hogy józanul is tudok ugyanolyan lökött lenni mint régen piásan! A szex meg talán még élvezetesebb lett, nincs ami zsibbasszon,tompítson, minden idegszálammal át tudom adni magam az élvezetnek.
#14   2006. 12. 22. péntek 13:23
X Törölt felhasználó (60564)
Sajnálom...
Nálunk ez úgy történt, a kezdetekben még voltak haverok, piálás, ökörködés. A nejem is nagyon csípte ezt az életet, neki ez addig ismeretlen volt.

Aztán megszületett a lányunk, ez megáltoztatta életünket, elkoptak a haverok dolgoztunk mind a ketten keményen, hogy viszonylag jól éljünk, meglegyen mindene. Én még egy darabig meló után iszogattam,/nert kocsma után első a család/
aztán családi házba költöztünk, otthon is volt mit tenni, így elmaradt ez is.
Voltak korszakok, mindegyik klassz volt, de most
így érzem jól magam.
(Ez egy válasz Moncy üzenetére (2006. 12. 22. péntek 13:05), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 12. 22. péntek 13:05
Szívből kívánom h. a házasságkötéssel együtt járó megkomolyodás tartson örökké...

Nálunk is a kezdetek kezdetén megkomolyodás volt... Aztán jöttek a haverok: naaa gyere már, betoji vagy? félsz az asszonytól??? dumák...

Na.. most meg elváltunk.. Most mit mondanak a haverok? Teeee hülye.. nem találsz még egy ilyet aki ennyi mindent elnéz nyes nyes nyes nyes

Az ital uolyan mint a cigi... Vagyis.. igazából csak a cigi oldalát ismerem.
Ha Én inni akarok egy jágert iszom, ha inni akarok egy pezsgőt akkor iszom. Max. meg vadmacskázódom...Még zsenge lyánykoromban voltam ittas, de akkor arról szólt az élet h. discó, vodka-narancs, pasik... Érdekes.. akkor nem voltam még vadmacska nyes nyes nyes nyes nyes

Aki viszont nincs meg egy nap h. ne igyon valamit, legyen az akár sör, az már segítségre szorul. Ezt nem ismerte be a volt férjem. Az ital egyféle menekvés: aztán jön a depresszió, a stresszelés, a különböző fóbiák, a pánikbetegség...
#15   2006. 12. 22. péntek 13:43
MmePrune MmePrune VIP
egyetértek:) és úgy látszik a vodka-narancs trendi húszévesek itala...én is mindig avval alapoztam meg az est hátralévő részét...és oldottabb voltam tőle:)
ma már nem iszom a bulikon, mert általában én vezetek, de ma már gátlástalanul pasizok alkohol nélkül is vigyor5 vigyor5 vigyor5
ha egyébként gátlásos az ember, akkor jót tesz egy kis alkohol...meg persze rá lehet fogni, ha kicsit rámenősebbek vagyunk:):):):)
nektek most mi a kedvenc alkoholos italotok?
#16   2006. 12. 22. péntek 13:51
MmePrune MmePrune VIP
Óh, Mr. Alkohol

Óh Mr. Alkohol, hát itt vagy már megint!
Hisz érthetően megmondtam már, köztünk semmi nincs!
Nekem már ne ígérd, hogy megváltozol.
Bánatomra, szépfiú, ismerlek már jól.

Mert néha jó veled, ezt nem tagadhatom!
De addig-addig hízelegsz, míg nem tudom, hogy mit teszek!
Óh Mr. Alkohol, neked hinni nem tudok,
Csak néha-néha lesz az úgy, hogy rád gondolok!

(szájharmonika-szóló)

Óh Mr. Alkohol, emlékszel arra még?
Hogy karjaidban tartottál és mégsem szerettél?
Rossz útra vezetted az életem!
Édes csókkal lezártad mind a két szemem!

Óh, nagyon szerettelek és hallgattam terád!
Minden mesét elhittem és mit tettél velem!
Óh, Mr. Alkohol a bajban elhagytál!
S rájöttem szépfiú mennyit hazudtál!

Óh, Mr. Alkohol mindig hazudtál!
#17   2006. 12. 22. péntek 13:57
X Törölt felhasználó (60564)
Üdv Fennség!
A vodka-narancs a lányok itala volt felénk, én általában az unicum vagy vilmoskörte + sör kombinációt kedveltem. Most szilveszterenként egy pohár Törley muskotály...
Nyalhatok neked a nappaliban, válaszra sem méltatsz... rolleyes
#18   2006. 12. 22. péntek 13:59
MmePrune MmePrune VIP
sajnos ezt így nem tudjuk megállapítani vigyor5 vigyor5 vigyor5 ahhoz, hogy kijelenthessük, hogy tom egy igazi pasi, minimum az öt érzékszervünket kell használnunk...látnunk kell szexis testedet, éreznünk kell férfias illatodat, hallanunk kell gyönyörű basszusodat, ízlelnünk kell forró csókodat és tapintanunk kell ööö...izzzzé férfiasságodat...bizottságot hívok össze szakértő női személyekből, akik majd próbák elé állítanak...utána nyilatkozhatunk teljes biztonsággal vigyor5 vigyor5 vigyor5
#19   2006. 12. 22. péntek 14:07
MmePrune MmePrune VIP
Az abszintkészítés eredete a francia Svájcba vezethető vissza. Az első írásos forrás egy 1769-es Neuchatel-i újság, melyben egy bizonyos Madame Henriod a saját készítményét, "Bon Extrait d'Absinthe" néven hirdeti. Nem sokkal a századforduló előtt Henri Dubied és veje, Henri-Louis Pernod megvásárolták a Madame-tól az ital titkos receptjét, és 1797-ben a francia Pontarlier városában létrehozták az első szeszgyárat, melyben abszint is készült. Kezdetben csak 400 liter abszintot gyártottak évente.
Az abszint gyors térhódítása részben annak tudható be, hogy a rossz termelés következményeként a 18. század végén a borárak nagyon megemelkedtek. Másrészt annak, hogy az 1840-es évektől az Algériában harcoló francia katonáknak járt napi egy abszintadag, harci kedvüket fokozandó. Meg kell még emliteni e helyütt még a bohémeket is, kik kultusz-itallá tették a francia nagyvárosokban. Egyre több kávézóban celebrálták a "heur verte"-t, a zöld órát: 11 és 13 óra között kis kortyokban itták a zöld Tündért.
A katonák révén a kolóniákon és az olyan frankofil városokban, mint Prága vagy New Orleans egyre ismertebbé vált az új ital, de igazi hazája mindig Franciaország maradt.
A 19. század közepére Pernod évi 20000 liter, a végére évi 100000 liter abszintot állitott elő, és egyedül Pontarlierben nyílt 20 új abszintüzem.

Az ital

Az abszint egy alkoholtartalmú ital, mely főleg fehér ürömből, ánizsból és édesköményből készül. A smaragdzöld folyadék általában rendkívül magas (50%-nál több) alkoholtartalmú és kesernyés ízű. Ebből kifolyólag vízzel hígítva és cukor hozzáadásával fogyasztják. Amikor vízzel keverjük, érdekes hatásnak lehetünk tanúi, ugyanis az abszint a víz hatására opálos fehér-zöld színt vesz fel. Ennek oka az italban található illóolajok, főleg az ánizsolaj nagyon rossz vízoldhatósága, melyek a hígítás során kicsapódnak az oldatból. Ez a színváltozás (Louche-hatás) lehet az egyik oka annak, hogy az abszintfogyasztást már-már rituális keretek közé emelik.
#20   2006. 12. 22. péntek 14:07
MmePrune MmePrune VIP
A fehér ürmöt, mint a világ állítólag legkeserűbb növényét már az egyiptomiak és a görögök ismerték és gyógyításra használták. Nálunk és csaknem egész Közép- és Dél-Európában, Kelet-Ázsiában, Észak-Afrikában helyenként tömegesen előforduló, bokros, száraz helyeken termő évelő növény. Termesztése általánosan elterjedt. Hazánkban a középkori kolostorkertekben megtalálható volt, a szerzetesek különböző elixírek készítésére használták.
Étvágygerjesztő hatásánál fogva gyógyteák alkotója. A belőle nyert illóolaj görcsoldó, bélféregűző gyógyszerek egyik alapanyaga. Külsőleg reuma elleni beöntőkészítésére használják.
Görög nevében az első szó Artemis istennő neve, merthogy az ő adományának tartották, a második ízére utal: absinthosz = keserű, és hozzátették: apinthosz = ihatatlan, mivel töményebb kiáztatott leve ihatatlan.
Az abszint szempontjából fontos hatóanyagai az abszintin és az ürömolaj. Az abszintin felelős az ital keserű izéért, állítólag 1 gramm már érezhetően keserűvé tesz 100 liter vizet. Az ürömolajban található tujon és fellandrén idegméreg, mérsékelt mennyiségben izomrángásokat, nagyobb mennyiségben heves görcsöket okoz. Fokozott fogyasztása a központi idegrendszer leépüléséhez vezethet. Sokan ezeknek az anyagoknak tudják be az abszint hallucinogén hatását is, bár ennek tudományos alapja nincs.
 
1 2 3 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: MmePrune MmePrune
Nyitás ideje: 2006. 12. 21. csütörtök
Üzenetek: 295db
Utolsó üzenet: 2022. 01. 30. vasárnap
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!