A téma fagyasztva! OFF-topic (archivum)
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!
A téma fagyasztva lett, nem lehetséges a hozzászólás!

Az eddigi hozzászólások

... 130 131 132 133 134 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#929   2006. 05. 17. szerda 17:10
X Törölt felhasználó (7767)
Jánosbá, oszt legín vótál-é a gáton? :) vigyor2 wave
(Ez egy válasz xxxjani üzenetére (2006. 05. 17. szerda 17:01), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 05. 17. szerda 17:01
Pestabá hé' !!! Mán nem vigyázok a gátra , csak az itthonira. wave vigyor2 wink
#928   2006. 05. 17. szerda 17:01
 xxxjani xxxjani
Pestabá hé' !!! Mán nem vigyázok a gátra , csak az itthonira. wave vigyor2 wink
#927   2006. 05. 17. szerda 10:10
irigykutya. irigykutya. VIP
Meg lepődtem én is kicsinykét, de ez van confused
#926   2006. 05. 17. szerda 10:07
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
Irigyellek,én csak egyszer szavazhattam,nem eladó a géped? nyes Ilyen kellene nekem is!
#925   2006. 05. 17. szerda 09:57
irigykutya. irigykutya. VIP
A szavazás zavarodott meg kicsit vagy a gépem akár hányszor ujlapot nyitok meg akkor ismét tudok szavazni...
#924   2006. 05. 05. péntek 17:49
riska riska
Köszi az info-t, de mivel, hogy nem vagyok "chatmester", tehát nem nagyon szoktam MSN-ezni, ezért annyira nem érdekel, ha MSN-ezek is akkor is csak üzleti célból. Teljesen megfelel nekem a Microsoftos erre a célra,m de azért köszi.
#923   2006. 05. 04. csütörtök 21:44
riska riska
Ha esetleg kell valakinek segítség számtechből segítek neki nagyon szívesen (persze ha tudok).
#922   2006. 05. 03. szerda 19:20
riska riska
Most olvasd el mégegyszer amit írtam az 1233-ba. Azt írtam, hogy mutatotk egy példát arra, hogy ne látszódjon a kép. Szándékosan nem látszódik semmi azon a képen, mert rossz a hivatkozási hely. Egy trükk: Az X-el jelölt képre kattints jobb gombal, és a lenyíló menüből válaszd a tuladonságok menüpontot. Ebbe a menübe megkapod a kép adatait. Itt találsz egy olyan, hogy CÍM (URL), és mellette egy szüveg így kezdődik http://(xxxxxxxxxxxxxxx) az x-ek helyén bármi lehet. Na most tedd a következőt: Vidd az egeret a http:// betü elé ekkor az egér ikonja valami honsonlóra fog váltani, mint ez a jel |. Ha megvan akkor nyomd le a bal egér gombot (tartsd is nyomva), és kezd el szövegírányba húzni míg ki nem jelöli a teljes szöveget ami ott van (egy határozott mozdulattal nyugodtan tedd, míg már nem jelöl ki több szöveget), ha ez megvan akkor ereszd el az egér gombot. Ekkor a szövegnek továbbra is kijelölve kell lennie. Na most a billentyűzeten nyomd meg a CTRL és a C gombot (CTRL nyomva tart aztán C gomb megnyom). Ekkor látszólag nem történik semmi. Nyiss egy üres oldalt a böngésződben és felül, ahol a webolda címeket szoktad beírni oda kattints és nyomd meg a CTRL és a V gombot (ekkor beilleszti oda azt a szöveget ami kijelöltél). Ha megvan akkor nyomj entert. Vagy bejön a kép vagy nem.

Üdv
#921   2006. 05. 02. kedd 19:24
riska riska
Eza kép neve: http://asascascsa.jp/
(Ez egy válasz riska üzenetére (2006. 05. 02. kedd 19:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 05. 02. kedd 19:23
Mert jelenleg nem taláható azon a szerveren amin hivatkozik, vagy rossz az elérési út. Mutatok egy példát
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#920   2006. 05. 02. kedd 19:23
riska riska
Mert jelenleg nem taláható azon a szerveren amin hivatkozik, vagy rossz az elérési út. Mutatok egy példát
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#919   2006. 05. 01. hétfő 21:45
riska riska
Amikor írod a hozzászólást akkor itt a fórumban lsd.


van egy olyan gomb, hogy url beszúrása. Ide weboldalak címét szúrhatod be, vagy egy teljes eléri utat közvetlenül a programhoz. Ez estben ezt szúrtam be: http://messenger.msn.com/xp/downloadDefault.aspx?mkt=hu-hu. Megnyomtam az ENTER gombot, és a következő mezőbe beírtam a Klikk ide szöveget. És megnyomtam az OK-t és folytattam tovább írásomat :D.

Üdv

Ez közvetelen a programhoz vezet
#918   2006. 04. 30. vasárnap 18:12
riska riska
Nincs mit!
#917   2006. 04. 30. vasárnap 13:26
riska riska
Ja tényleg, ha suliba vagy vagy dolgozól és ott nincs msn-de valakivel SOS-be kell beszélned, vagy egyszerűen csak lógsz a melóból akkor ezt tudod használni: http://webmessenger.msn.com/
(Ez egy válasz riska üzenetére (2006. 04. 30. vasárnap 13:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2006. 04. 30. vasárnap 13:14
A lányok Bugyi Nélkül topicba feltett kérdsre a válaszom prof.ur-nak:

Tehát az MSN telepítése a következő képpen zajlik. Felmész erre az oldalra Klikk ide. Itt kiválasztod, hogy Saját létező e-mail címének regisztrálása.
Ekkor bejön egy oldal a következő kérdéssel: Van e-mail címe? Te válaszd a: Igen, létező e-mail címemet kívánom használni opciót (gondolom van email címed, különben nem tudnál ide se írni a GG-be).
Itt bejön egy űrlap amit ki kell értelemszerűen töltneded:
Hitelesítő adatok létrehozása.
Az email cím helyére az email címed aztán add meg a jelszavad ami jól jegyezzél meg és legalább 6 karakterből álljon. Ha nem jut eszedbe hírtelen semmi akkor add meg a születési dátumodat (viszont semmi képpen ne legyen a jelszóban szünet és ékezet). Ezután ismér írd be az előbb beírt jelszót. Ha ez megvan akkor kell csinálnod egy jelszó emlékeztető kérdést illetve választ a következő táblázatban. Ide szerintem tök mindegy, hogy mit írsz (semmi értelme, de mindenképpen legyen valami, mert nem fogsz tudni tovább lépni. Ha ezek megvannak akkor alul egy furcsa kép jön ki tele betükkel és számokkal: Képen látható karakterek beírása: Abba a mezőbe ami a kép alatt van írd be azt amit a képen látsz (ha nem írod be pontosan addig nem fogsz tudni tovább lépni). Ha megvolt akkor megjelenik egy újabb táblázat a következő címmel: MSN Messenger-fiók létrehozása. Ezt kitöltöd értelemszerűen (nem hiszem, hogy különösebben ezt el kéne magyarázni). Ezután kapsz egy ilyen táblázatot: A szerződések áttekintése és aláírása (nem kell nyomtatni). Ide beírod az email címed. Ha ez megvolt akkor elékszült az msn postafiókod, amit már csak aktiválnod kell, ha a tovább gombra mész akkor elkezdi letölteni az msn programot, amit lépésről lépésre kövess. Csak az OK és a Tovább gombokat kell nyomogatni. És a használati feltételeket kell elfogadni.
Ha sikeresen feltelepítetted az msn-t a gépedre akkor aktiváld a postafiókod a következő képpen. Menyj bele az emailedbe. Ott találsz benne 2db levelet ami a netpassport küldött. Az egyikbe egy rövid leírást fogsz találni a szolgáltatásról a másik meg aktiváló email lesz. Amibe találni fogsz egy ugynevezett hivatkozást amire kattints rá. Ekkor bejön egy oldal a következő szöveggel: E-mail címe megerősítve.
Itt klattints a befejezés gombra. Ha megvolt akkor az MSN oldalára jutsz vissza amit nyugodtan bezárhatsz.
Na már csak meg kell nyitnod az msn-t és be kell jelenzkezned. Beírod az email címed és a hozzá megadott jelszót amit mondtam, hogy jól jegyezzél meg. Ha bentvagy akkor kapsz egy üres képernyőt ahova felveheted a parnereidet. Fent találsz egy olyan fület, hogy partner felvétele és ott meg kell adnod annak az ismerősöd email címét akinek van msn-je. Innentől szerintem már rá fogsz jönni. Remélem érthető volt minden, de ha nem megy valami akkor írj nyugodtan.

Üdv
#916   2006. 04. 30. vasárnap 13:14
riska riska
A lányok Bugyi Nélkül topicba feltett kérdsre a válaszom prof.ur-nak:

Tehát az MSN telepítése a következő képpen zajlik. Felmész erre az oldalra Klikk ide. Itt kiválasztod, hogy Saját létező e-mail címének regisztrálása.
Ekkor bejön egy oldal a következő kérdéssel: Van e-mail címe? Te válaszd a: Igen, létező e-mail címemet kívánom használni opciót (gondolom van email címed, különben nem tudnál ide se írni a GG-be).
Itt bejön egy űrlap amit ki kell értelemszerűen töltneded:
Hitelesítő adatok létrehozása.
Az email cím helyére az email címed aztán add meg a jelszavad ami jól jegyezzél meg és legalább 6 karakterből álljon. Ha nem jut eszedbe hírtelen semmi akkor add meg a születési dátumodat (viszont semmi képpen ne legyen a jelszóban szünet és ékezet). Ezután ismér írd be az előbb beírt jelszót. Ha ez megvan akkor kell csinálnod egy jelszó emlékeztető kérdést illetve választ a következő táblázatban. Ide szerintem tök mindegy, hogy mit írsz (semmi értelme, de mindenképpen legyen valami, mert nem fogsz tudni tovább lépni. Ha ezek megvannak akkor alul egy furcsa kép jön ki tele betükkel és számokkal: Képen látható karakterek beírása: Abba a mezőbe ami a kép alatt van írd be azt amit a képen látsz (ha nem írod be pontosan addig nem fogsz tudni tovább lépni). Ha megvolt akkor megjelenik egy újabb táblázat a következő címmel: MSN Messenger-fiók létrehozása. Ezt kitöltöd értelemszerűen (nem hiszem, hogy különösebben ezt el kéne magyarázni). Ezután kapsz egy ilyen táblázatot: A szerződések áttekintése és aláírása (nem kell nyomtatni). Ide beírod az email címed. Ha ez megvolt akkor elékszült az msn postafiókod, amit már csak aktiválnod kell, ha a tovább gombra mész akkor elkezdi letölteni az msn programot, amit lépésről lépésre kövess. Csak az OK és a Tovább gombokat kell nyomogatni. És a használati feltételeket kell elfogadni.
Ha sikeresen feltelepítetted az msn-t a gépedre akkor aktiváld a postafiókod a következő képpen. Menyj bele az emailedbe. Ott találsz benne 2db levelet ami a netpassport küldött. Az egyikbe egy rövid leírást fogsz találni a szolgáltatásról a másik meg aktiváló email lesz. Amibe találni fogsz egy ugynevezett hivatkozást amire kattints rá. Ekkor bejön egy oldal a következő szöveggel: E-mail címe megerősítve.
Itt klattints a befejezés gombra. Ha megvolt akkor az MSN oldalára jutsz vissza amit nyugodtan bezárhatsz.
Na már csak meg kell nyitnod az msn-t és be kell jelenzkezned. Beírod az email címed és a hozzá megadott jelszót amit mondtam, hogy jól jegyezzél meg. Ha bentvagy akkor kapsz egy üres képernyőt ahova felveheted a parnereidet. Fent találsz egy olyan fület, hogy partner felvétele és ott meg kell adnod annak az ismerősöd email címét akinek van msn-je. Innentől szerintem már rá fogsz jönni. Remélem érthető volt minden, de ha nem megy valami akkor írj nyugodtan.

Üdv
#915   2006. 04. 29. szombat 18:51
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
Nem vagyok sértődős,de nagy a semmitmondás,a semmit nemakarás,ennek a kezdete is nehézkes!
#914   2006. 04. 29. szombat 17:39
X Törölt felhasználó (368273)
Megsértődtél?:-))Mondjuk, megszoktam ezt már a környezetemben lévő férfiaktól:-)
Semmi "incselkedés", bujaság?:-)
Sorry, én csak tűzben tudok "elégni":-)
#913   2006. 04. 29. szombat 16:01
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
Nem etetek senkit,de nagy a nyögés,igy hagyjuk a fr@ncba!
#912   2006. 04. 29. szombat 15:23
X Törölt felhasználó (368273)
Szerinted ezt meg tudod velem etetni? vigyor2
#911   2006. 04. 29. szombat 14:50
 Gorcsev Iván Gorcsev Iván
30/5545197/ de hivhatlak én is drága!
#910   2006. 04. 29. szombat 14:21
X Törölt felhasználó (368273)
Unatkozom.....Persze, otthon nem ez lenne...Fel kellene hívjak valakit, talán a meló is jobban menne:-) De látom, itt is csak pangás van smile
 
... 130 131 132 133 134 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: riska riska
Nyitás ideje: 2005. 01. 09. vasárnap
Üzenetek: 3549db
Utolsó üzenet: 2008. 04. 13. vasárnap
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!