Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#264   2021. 05. 25. kedd 09:02
X Törölt felhasználó (3893782)
Haverom meg asszony között van valami,vibrál a levegő,szerintem eddig semmi,de ha lenne megfelelő alkalom tuti leszopná vagy dugnának is.
#263   2021. 05. 17. hétfő 14:41
marosipasi marosipasi
Megérkeztem, vibrált a levegő, zuhanyoztam, átöltöztem, vacsora, egy üveg bor, zajlottak az események, bekerültünk a szobájába, egertengető partiba csapott át az este, én nagyon kanos voltam, a csaj meg rég volt pasival, egy másik topikba lehet le is írom a részleteket - csak nem tudom még melyikbe illene bele.
Annyira izgatott voltam és nem figyeltem a részletekre az elején, hogy csak hajnalban vettem észre zuhanyzás közben, hogy férfi dolgok is vannak a fürdőszobában... Valami miatt nekem egyértelmű volt, hogy csaj a lakótárs, nem is kérdeztem rá addig.
Erre kiböki a kedves, hogy igaz, hogy szakítottak már több 8 hónapja a régi haverommal, de amikor hosszabítottak még egy évre albérleti szerződést, akkor még együtt voltak és sajnos amíg nem jár le a szerződés, addig nem költözik el egyikük sem, de ne aggódjak, mert az exe a csajánál van, és tudi nem jön csak hétfőn és máskülönben is, nem lenne semmi probléma belőle.
Én nem akartam magamnak kényelmetlen helyzetet, ezért még akkor lefoglaltam egy hotelt a közelben és ott töltöttük a hétvége hátralévő részét. Aztán persze megtudta az ex, beszéltünk is, adott egy pár tanácsot, hogyan lehet a csajt könnyebben csúcsra járatni.
#262   2021. 05. 17. hétfő 11:13
marosipasi marosipasi
Egyetemi éveim alatt történt, hogy a legjobb haverom csajának egyértelműen bejöttem. Nekem komoly kapcsolatom volt söt, a csajok is barátnők voltak, szóval én elzárkóztam a dologtól, de nagyon nehéz volt, mert a haver 2 emelettel fölöttem lakott és dolgozott, a csaja tanult még, az én párom meg az egyetem mellett sokat volt terepen ezért sokat voltunk egyedül otthon. A csaj nagyok kereste az alkalmat, hogy kettesben legyünk, néha hívott ebédelni amikor mindketten egyedül voltunk, de nekem akkor sokkal jobb nőm volt mint ő, mindent is megkaptam otthon, eszem ágában sem volt kikezdeni vele, no meg a barátomat sem szerettem volna hátba szúrni.. Így telt el 2 év. Én úgy tettem, mintha észre sem vettem volna a csaj jelzéseit, kedvességét, érdeklődését, holott a barátnőm meg a barátom is megjegyezte már. Vége lett az egyetemnek, elköltöztem más városba, eltelt egy pár év, én szongli lettem, a haverság elmaradt, nem is beszéltünk már egy ideje. Volt egy időszakom, amikor nem jött össze semmi olyan kaland, ami igazán kielégített volna fizikailag és mentálisan is egyaránt, ekkor jutott eszembe, hogy ráírok a csajra. Addig is beszélgettünk néha, tudtam, hogy már szingli és kíváncsi voltam, hogy mi is volt abban az időben. Sokat beszélgettünk, elmesélte, hogy nagyon sokat fantáziált rólunk és közben rájöttem, hogy nagyon szubmisszív csaj és arra van szüksége, hogy érezze a férfi erőt, hogy dominálják, érezze az erős férfi kezet és egyebet. Mondamon sem kell, hogy ez mennyire izgató tud lenni, főleg úgy, hogy tisztábna voltam vele, hogy akármikor beadja nekem a derekát, vágyik rá és szinte akármit megtenne amit kérek.
Azonnal elkezdtem szervezni a legközelebbi szabad hétvégére találkát, nem volt nehéz, mert a csaj mindenre nyitott volt, úgy egyeztünk, hogy elmegyek hozzá az albérletébe egy hétvégére, van egy lakótársa, de az nem zavar sok vizet. Így is lett. Folytatás következik.
#261   2021. 05. 17. hétfő 05:57
keménysex keménysex
Haverom csaját nagyon megdugnám,sztem van közös szikra csak még nem volt alkalom tesztelni mf2
#260   2021. 05. 17. hétfő 05:42
Havasrob Havasrob
Korábban értem haverhoz mint ő haza.
Szokasos helyemre ,a kanapera ültem. Nyár lévén egy bővebb rövid naciban. Jó ideje már ,hogy virágnyelven beszélgettünk az asszonykával a szexről. Hozza a kv-t . Benyögöm neki ,hogy ugyse merne most ráülni. Következő pillanatban lenge ruhaját felhúzva ,farkamat előkapva már rá is csüccselt. beka2 .
Meglepetéstől köpni-nyelni nem tudtam. Jó természetes ,lucskis puncija volt. Befejezni akkor és ott nem tudtuk. Megjött a haver
#259   2021. 05. 16. vasárnap 18:53
balu rocco balu rocco
Egy plázába dolgoztam a sőpanom nőjével...más üzletben, de mindig együtt ebédeltünk..aztán elterjedt róla hogy azért jár be előbb melozni hogy "szorakoztassa " a főnőkét..Na ekkor probálkoztam be nála..onnantol már engem is szorakoztatott..heheh
#258   2021. 05. 03. hétfő 13:17
andrew88 andrew88
Hát nálunk most pont ez a szitu nyes vagyis a feleségem összejött a barátnője pasijával, én meg a barátnőjével nyes együtt maradtam a feleségemmel, de összejárok a csajszival, a párom meg a pasijával nyes
#257   2021. 05. 02. vasárnap 18:24
kényeztet kényeztet
Volt, hogy buliban az egyik ismerősöm felesège szàjàt szó szerint televertem. Nyelte rendesen. Utàna egèsz buli alatt nyaltàk faltàk egymàst. Nagy volt a szerelem smile Ha a sràc tudta volna smile
#256   2021. 04. 30. péntek 13:02
X Törölt felhasználó (4521202)
Az szerintem tabu azaz a pasim haverja ha titokban akarna beprobalni a parom hata mogott na ez nalam OFF
#255   2017. 03. 12. vasárnap 15:42
Caracas79 Caracas79
Akkor nem gond,ha a barát és annak drága asszonya közösen akarnak akár alkalmi,vagy éppenséggel tartós szexkapcsolatot a férfiú barátjával akár a férj előtt cuckold,akár hármasban,akár annak tudtával de távollétében kettesben,ha mindhárom szereplő helyén tudja kezelni a dolgot,és emiatt nem borul fel az egyensúly.Hogyha a barát tudta nélkül alakul ki a dolog,függetlenül attól,hogy ki a csábító,mondhatni,hogy egy "kissé" etikátlan a dolog.
#254   2017. 03. 09. csütörtök 18:44
Spade81 Spade81
Nem, nyugat-Dunántúl.
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 09. csütörtök 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (972502)
2017. 03. 09. csütörtök 11:51
Izgi sztori.csongrád megyébe?
#253   2017. 03. 09. csütörtök 18:43
Spade81 Spade81
Ezt ne tőlem kérdezd nyes Egyébként ahogy ismerem, a cimborám legalább annyira nem keres ffi többest, mint én nyes
(Ez egy válasz X üzenetére (2017. 03. 09. csütörtök 11:51), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (972502)
2017. 03. 09. csütörtök 11:51
Izgi sztori.csongrád megyébe?
#252   2017. 03. 09. csütörtök 15:39
X Törölt felhasználó (104575)
A történet jó. Pár napig egy lakásban, este ha nem is direkt meztelenkedés, ez isjó. A gyerekek alszanak ez is oké.
A házigazda elment dolgozni, anya meg meztelenül vár zuhi után, ez nagyon jó. Dugtok egész éjjel, jó, de ha a gazda hajnalban, hamerébb hazaér ?
Máskor amíg apa fürdik, anya lecummant, ez nem lehet több 10 percnél, jól gondolom ?
Apa előbb kilép a zuhanyfülkéből ??
Szerinted tudja. Akkor esetleg egy kényelmesen, hajnalig tartó hármas, nem lenne egyszerűbb ?
(Ez egy válasz Spade81 üzenetére (2017. 02. 28. kedd 01:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 28. kedd 01:27
Érdekes ez. Egy jó barátomhoz egy évben 4-5 alkalommal le szoktam utazni, segíteni a munkával, olyankor 1 hétig náluk lakom. Ha a 2 gyerek lefeküdt, álltalában késő estig beszélgetünk, utána mindenki vonul zuhanyozni és aludni. Ők is, én is meztelenül alszom és senki sem szégyellős, így meztelen megyünk zuhanyozni (nem együtt) és utána aludni is (szintén nem együtt) Történt egyszer, hogy az egyik beosztottja lebetegedett, vissza kellett mennie a céghez éjszakára. Ragaszkodott hozzá, hogy megoldja, aludjak csak otthon nyugodtan. én maradtam a feleségével, meg a 2 gyerekkel. Szokásos sztori, törpöket ágyba, mi még beszélgettünk 1 jó órát, aztán Éva (nem az igazi neve wink ) mondta, hogy elmegy zuhanyozni. Bement a hálóba, majd - szokás szerint - meztelen elment a fürdőbe. még ekkor sem volt semmi "gyanús". Én is lezuhanyoztam, majd indultam lefeküdni. Kinyitom a fürdő ajtaját,ott ül éva egy szál mosolyban.. Megtorpantam. Nagyon jó csaj így 40felett is és a biológia működött... Csak annyit mondott, hogy erre vártam, majd odalépett és olyan nyelvest letekert, hogy csak lestem. Nem sokat aludtunk reggelig... Azóta is előfordult párszor, hogy leszopott, amíg a haverom zuhanyzott. Sosem beszélünk róla, sosem látja, de szerintem tudja.
#251   2017. 03. 09. csütörtök 11:51
X Törölt felhasználó (972502)
Izgi sztori.csongrád megyébe?
(Ez egy válasz Spade81 üzenetére (2017. 02. 28. kedd 01:27), amit ide kattintva olvashatsz)
2017. 02. 28. kedd 01:27
Érdekes ez. Egy jó barátomhoz egy évben 4-5 alkalommal le szoktam utazni, segíteni a munkával, olyankor 1 hétig náluk lakom. Ha a 2 gyerek lefeküdt, álltalában késő estig beszélgetünk, utána mindenki vonul zuhanyozni és aludni. Ők is, én is meztelenül alszom és senki sem szégyellős, így meztelen megyünk zuhanyozni (nem együtt) és utána aludni is (szintén nem együtt) Történt egyszer, hogy az egyik beosztottja lebetegedett, vissza kellett mennie a céghez éjszakára. Ragaszkodott hozzá, hogy megoldja, aludjak csak otthon nyugodtan. én maradtam a feleségével, meg a 2 gyerekkel. Szokásos sztori, törpöket ágyba, mi még beszélgettünk 1 jó órát, aztán Éva (nem az igazi neve wink ) mondta, hogy elmegy zuhanyozni. Bement a hálóba, majd - szokás szerint - meztelen elment a fürdőbe. még ekkor sem volt semmi "gyanús". Én is lezuhanyoztam, majd indultam lefeküdni. Kinyitom a fürdő ajtaját,ott ül éva egy szál mosolyban.. Megtorpantam. Nagyon jó csaj így 40felett is és a biológia működött... Csak annyit mondott, hogy erre vártam, majd odalépett és olyan nyelvest letekert, hogy csak lestem. Nem sokat aludtunk reggelig... Azóta is előfordult párszor, hogy leszopott, amíg a haverom zuhanyzott. Sosem beszélünk róla, sosem látja, de szerintem tudja.
#250   2017. 02. 28. kedd 01:27
Spade81 Spade81 VIP
Érdekes ez. Egy jó barátomhoz egy évben 4-5 alkalommal le szoktam utazni, segíteni a munkával, olyankor 1 hétig náluk lakom. Ha a 2 gyerek lefeküdt, álltalában késő estig beszélgetünk, utána mindenki vonul zuhanyozni és aludni. Ők is, én is meztelenül alszom és senki sem szégyellős, így meztelen megyünk zuhanyozni (nem együtt) és utána aludni is (szintén nem együtt) Történt egyszer, hogy az egyik beosztottja lebetegedett, vissza kellett mennie a céghez éjszakára. Ragaszkodott hozzá, hogy megoldja, aludjak csak otthon nyugodtan. én maradtam a feleségével, meg a 2 gyerekkel. Szokásos sztori, törpöket ágyba, mi még beszélgettünk 1 jó órát, aztán Éva (nem az igazi neve wink ) mondta, hogy elmegy zuhanyozni. Bement a hálóba, majd - szokás szerint - meztelen elment a fürdőbe. még ekkor sem volt semmi "gyanús". Én is lezuhanyoztam, majd indultam lefeküdni. Kinyitom a fürdő ajtaját,ott ül éva egy szál mosolyban.. Megtorpantam. Nagyon jó csaj így 40felett is és a biológia működött... Csak annyit mondott, hogy erre vártam, majd odalépett és olyan nyelvest letekert, hogy csak lestem. Nem sokat aludtunk reggelig... Azóta is előfordult párszor, hogy leszopott, amíg a haverom zuhanyzott. Sosem beszélünk róla, sosem látja, de szerintem tudja.
#249   2017. 02. 27. hétfő 10:16
X Törölt felhasználó (875788)
Környezetemben egyre gyakrabban van rá példa, de úgy, hogy a barátok is tudnak róla és kölcsönös.Realizálódik a barátságokban is a liberalizmus.
#248   2017. 02. 24. péntek 16:15
kisjanko kisjanko
Volt már rá példa...
#247   2015. 09. 22. kedd 08:40
X Törölt felhasználó (925067)
Majd mondtam neki hogy Gyere be érezd magad otthon. Erre ő: Nem tudom mit szólnál ha tényleg otthon érezném magam. Mondtam viccből talán kimennél mosogatni? nyes Erre ő levette a melltartóját majd ledobta az ágyra. Hát gyerekek köpni nyelni nem tudtam. Olyan hirtelen történt az egész hogy az állam leesett a farkam meg majd szét durrant. Erre benyultam a szoknyája alá és már éreztem is a Frissen borotvált nedves tocsogó punciját. Vadul egymásnak estünk. Kérte hogy húzzam le a bugyiját mert őt az izgatja jobban ha a partner veszi le. Mondtam neki hogy örömmel smile fehér tanga volt rajta egyszerűen tökéletes teste volt minden porcikáját végigcsokoltam majd kérte hogy tegyem már be Mert nagyon kívánja. Húztam gumit aztán adjad neki minden ami belefér. Kipróbáltuk minden pózt tocsogó nedves puncija csak úgy csattogott. Féltem hogy meghallja a szomszéd nyes Mikor végeztünk megbeszéltük hogy ez csak is kettőnk között marad mert neki is kellemetlen lenne ha kiderülne. Majd gyorsan kinyomtattam neki amiért küldte a haver és megköszönte az együttlétet amit nagyon élvezett és Elment... :( Utána még párszor hívtam telefonon mikor tudtam hogy egyedül van de közölte hogy ő ennyivel megelégszik mert neki is az volt az egyik vágya hogy velem dugjon egy jót smile mondjuk ez jól esett. Ugyhogy Ennyi volt. A haver még a mai napig nem tud semmiről mert heti szinten 4* beszélünk telefonon ugyhogy így szent a béke smile Valjuk be mi férfiak: Olyanok vagyunk mint a hal fejünk van de a farkunk irányít. Köszönöm a figyelmet!
#246   2015. 09. 21. hétfő 13:42
X Törölt felhasználó (925067)
Az ajtón lévő kukucskáló... Ezt akartam irni.
#245   2015. 09. 21. hétfő 13:20
X Törölt felhasználó (925067)
Sziasztok! Az én történetem kb. 3 éve történt. Most vagyok ott hogy nem mondom el senkinek elmondom hát mindenkinek smile A havernak akit már rég óta Ismerek van egy nagyon szép csinos felesége akire szemet vetettem már nagyon régen. Őt is ismerem már vagy 15 éve. Annak idején én akartam vele összejönni csak a sors máshogy rendelte el. De azt mondtam hogy akármi is lesz egyszer legalább jól megdugom. Ők ketten egy kisebb vállalkozást vezetnek már vagy 5 éve és rendszeresen nekem szólnak hogy tervezzek nekik reklám plakátot névjegykártyát stb. Konyitok valamit a grafikus dolgokhoz és nekik mindig tetszik amiket csinálok. Amikor összefutunk az utcán mindig szemezek az asszonyával de látom rajta hogy valami van a levegőben közöttünk smile Egyik alkalommal hív a haver hogy SOS-be kellene XY db szórólap kihordáshoz. Mondom Oké holnap délelőtt kész. Erre ő én nem leszek Itthon majd késő este érek haza de (tételezzük fel) Edina felmegy érte. Mondtam rendben 10-re jöhet. Nagyon izgatott voltam mintha az első randira készülnék. Nem tudom miért de éreztem hogy itt ma valami lesz. Edina hív fél 10-kor hogy most indul otthonról kb. 10-re ide is ér. Mondtam Gyere nyugodtan már nagyon várlak smile Az autón lévő kukucskálón lestem hogy mikor és hogyan jön. Kb 15 méterre látok hogy ki mikor jön. Ilyen a lépcsőház kialakítása. Jött is nagyon kecsesen szépen elegánsan kiöltözve rövid szoknya mély dekoltázs. Úgy állt a farkam majd szét durrant. Ahogy közeledett folyamatosan a haját igazgatta a dekoltázst nézegette én Meg bentről bámultam amit ő nem tudott. Odaért az ajtóhoz beleturt a hajába elővette a táskából a parfümöt és magára fújt 2-őt. Itt már tudtam hogy dugni jött smile Bejött nagyon kellemes illattal bájos tekintettel. Meg is jegyeztem hogy nagyon csinos vagy és nagyon finom illatod van. Mosolyogva megköszönte... Folytatás hamarosan...
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: clacko clacko
Nyitás ideje: 2005. 03. 13. vasárnap
Üzenetek: 284db
Utolsó üzenet: 2024. 09. 04. szerda
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!