Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

FIGYELEM! Minden bejegyzés, ami társ és partnerkeresést tartalmaz, vagy időpont egyezésről szól, az törlésre kerül, továbbá a bejegyző 3 napos tiltást is kap!. VAN PARTNERKERESŐ!

INGYENES TÁRSKERESŐHÖZ KLIKK IDE!

Nem társkereső! Időpont és helyszín egyeztetést csak priviben vagy a társkeresőben. Az ilyen bejegyzések moderálásra/törlésre kerülnek.

Az eddigi hozzászólások

... 121 122 123
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#4   2005. 05. 29. vasárnap 06:51
birlik birlik
Az ugy kezdodott, hogy visszautott...
Vagyis, hogy all az ember farka.
Te kis Nero, menj massal tangozni.
Meg a vegen horror almod lesz. A hugodrol nem is beszelve...
(Ez egy válasz Egyip Tomi üzenetére (2005. 05. 29. vasárnap 02:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 29. vasárnap 02:34
Na végre!
Szóval...19 év vagyok, gyakran vagyok meztelenül otthon, akár a hugom előtt is, ő 17 éves, és mostmár ő is szokott előttem.
Kb. 4 évekezdett el a hugom érdekelni mint nő, főleg h. sokszor láttam őt fördőruhába, fehérneműbe. Elkezdtem kukkolni amikor zuhanyzott, de csak ha a szülők nem voltak otthon. Borzasztóan izgatott h. láthatom meztelenül. Aztán hamarosan rákaptam arra, h.meztelenül mutatkozzam néha, titkon abban reménykedve, hátha ő is így tesz. És a türelem rózsát. Meztelenül mászkáltam a szobám és a fürdőszoba között, nyáron úgy aludtam, meg a nyaralónkban is, ha melegem volt és egyedül voltam. persze mindezt csak ha a szülők nem voltak otthon. Amúgy hugom sem volt soha szégyenlős előttem, többször vetközött már előttem, de csak úgy, h. mindig háttal volt.Aztán ahogy engem már párszor látott így, pár hónap múlva kezdett ő is hasonlóképpen meztelenkedni mint én.Benyitottunk egymáshoz zuhanyzás küzbe, de csak ha v.mi kellett a fürdőszobából. Ezt amúgy ő kezdte, nekem ilyen nem is jutott az eszembe. Aztán Már ő is bátrabban öltözött/vetközött előttem. Főleg ha a nyaralónkban voltunk és készültünk le a partra és csak 1 nagy szoba volt, hát együtt öltöztünk. Akkor már majdnem szemből is láttam. Többször volt h. teljesen állt már a farkam, de ő ezt nem látta. csak hát a meztelen hugi látványa bizony izgató. Főleg mikor legelőször öltöztünk egymás előtt a nyaralóban, és akkor láttam először pucéran előttem, nagyon izgató volt, ráadásul neki borzasztó szőrös volt a puncija ( és most is olyan), nagyon felizgultam.
De nehogy félreértsétek, semmiféle szexuális gondolatom nem támadt még vele kapcsolatban és nem is akarok semmi ilyet!
Szóval azóta is meztelenül flangálunk ha úgy adódik. Azóta már láttam jó közelről is a punciját meg ő is látta már a farkamat, félig mereven is egyszer, de ennyi. Meg amúgy szoktunk beszélgetni az ilyesmi témákról is.
Persze a nagy álmom h. egyszer egymás előtt masztizzunk, de hát ez csak álom marad.
Van még v.kinek hasonló érdeklődése/története?
#3   2005. 05. 29. vasárnap 03:58
X Törölt felhasználó (7767)
Szerintem, tűzz el , amilyen gyorsan csak lehet, a hugod közeléből, hát mi vagy te, faun?!!!Annyi csaj vetkőzik, szerte e hazában, csakhogy észrevegyék bármiféleképpen, hogy veszett kutyaának kellene lenned, ha a hugoddal akarsz masztizni!!!(Sőt: egy nagy MARHA vagy!!!)Méghogy semmiféle szexuális gondolatod nem támadt!!!!!
Ha nem akarod tévútra vezetni a TESTVÉREDET!!!!!, akkor tünés!!! mf3 gun zavart2
(Ez egy válasz Egyip Tomi üzenetére (2005. 05. 29. vasárnap 02:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2005. 05. 29. vasárnap 02:34
Na végre!
Szóval...19 év vagyok, gyakran vagyok meztelenül otthon, akár a hugom előtt is, ő 17 éves, és mostmár ő is szokott előttem.
Kb. 4 évekezdett el a hugom érdekelni mint nő, főleg h. sokszor láttam őt fördőruhába, fehérneműbe. Elkezdtem kukkolni amikor zuhanyzott, de csak ha a szülők nem voltak otthon. Borzasztóan izgatott h. láthatom meztelenül. Aztán hamarosan rákaptam arra, h.meztelenül mutatkozzam néha, titkon abban reménykedve, hátha ő is így tesz. És a türelem rózsát. Meztelenül mászkáltam a szobám és a fürdőszoba között, nyáron úgy aludtam, meg a nyaralónkban is, ha melegem volt és egyedül voltam. persze mindezt csak ha a szülők nem voltak otthon. Amúgy hugom sem volt soha szégyenlős előttem, többször vetközött már előttem, de csak úgy, h. mindig háttal volt.Aztán ahogy engem már párszor látott így, pár hónap múlva kezdett ő is hasonlóképpen meztelenkedni mint én.Benyitottunk egymáshoz zuhanyzás küzbe, de csak ha v.mi kellett a fürdőszobából. Ezt amúgy ő kezdte, nekem ilyen nem is jutott az eszembe. Aztán Már ő is bátrabban öltözött/vetközött előttem. Főleg ha a nyaralónkban voltunk és készültünk le a partra és csak 1 nagy szoba volt, hát együtt öltöztünk. Akkor már majdnem szemből is láttam. Többször volt h. teljesen állt már a farkam, de ő ezt nem látta. csak hát a meztelen hugi látványa bizony izgató. Főleg mikor legelőször öltöztünk egymás előtt a nyaralóban, és akkor láttam először pucéran előttem, nagyon izgató volt, ráadásul neki borzasztó szőrös volt a puncija ( és most is olyan), nagyon felizgultam.
De nehogy félreértsétek, semmiféle szexuális gondolatom nem támadt még vele kapcsolatban és nem is akarok semmi ilyet!
Szóval azóta is meztelenül flangálunk ha úgy adódik. Azóta már láttam jó közelről is a punciját meg ő is látta már a farkamat, félig mereven is egyszer, de ennyi. Meg amúgy szoktunk beszélgetni az ilyesmi témákról is.
Persze a nagy álmom h. egyszer egymás előtt masztizzunk, de hát ez csak álom marad.
Van még v.kinek hasonló érdeklődése/története?
#2   2005. 05. 29. vasárnap 02:34
Egyip Tomi Egyip Tomi
Na végre!
Szóval...19 év vagyok, gyakran vagyok meztelenül otthon, akár a hugom előtt is, ő 17 éves, és mostmár ő is szokott előttem.
Kb. 4 évekezdett el a hugom érdekelni mint nő, főleg h. sokszor láttam őt fördőruhába, fehérneműbe. Elkezdtem kukkolni amikor zuhanyzott, de csak ha a szülők nem voltak otthon. Borzasztóan izgatott h. láthatom meztelenül. Aztán hamarosan rákaptam arra, h.meztelenül mutatkozzam néha, titkon abban reménykedve, hátha ő is így tesz. És a türelem rózsát. Meztelenül mászkáltam a szobám és a fürdőszoba között, nyáron úgy aludtam, meg a nyaralónkban is, ha melegem volt és egyedül voltam. persze mindezt csak ha a szülők nem voltak otthon. Amúgy hugom sem volt soha szégyenlős előttem, többször vetközött már előttem, de csak úgy, h. mindig háttal volt.Aztán ahogy engem már párszor látott így, pár hónap múlva kezdett ő is hasonlóképpen meztelenkedni mint én.Benyitottunk egymáshoz zuhanyzás küzbe, de csak ha v.mi kellett a fürdőszobából. Ezt amúgy ő kezdte, nekem ilyen nem is jutott az eszembe. Aztán Már ő is bátrabban öltözött/vetközött előttem. Főleg ha a nyaralónkban voltunk és készültünk le a partra és csak 1 nagy szoba volt, hát együtt öltöztünk. Akkor már majdnem szemből is láttam. Többször volt h. teljesen állt már a farkam, de ő ezt nem látta. csak hát a meztelen hugi látványa bizony izgató. Főleg mikor legelőször öltöztünk egymás előtt a nyaralóban, és akkor láttam először pucéran előttem, nagyon izgató volt, ráadásul neki borzasztó szőrös volt a puncija ( és most is olyan), nagyon felizgultam.
De nehogy félreértsétek, semmiféle szexuális gondolatom nem támadt még vele kapcsolatban és nem is akarok semmi ilyet!
Szóval azóta is meztelenül flangálunk ha úgy adódik. Azóta már láttam jó közelről is a punciját meg ő is látta már a farkamat, félig mereven is egyszer, de ennyi. Meg amúgy szoktunk beszélgetni az ilyesmi témákról is.
Persze a nagy álmom h. egyszer egymás előtt masztizzunk, de hát ez csak álom marad.
Van még v.kinek hasonló érdeklődése/története?
#1   2005. 05. 29. vasárnap 02:10
Egyip Tomi Egyip Tomi
Helló!
Az előbb nem küldte el a támát, talán most...
 
... 121 122 123
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: Egyip Tomi Egyip Tomi
Nyitás ideje: 2005. 05. 29. vasárnap
Üzenetek: 2444db
Utolsó üzenet: 2024. 09. 09. hétfő
 

Hírek

2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább
2024. 06. 28. péntek 16:40
Szexjelentetekkel díszített kocsit találtak Pompejiben Krisztus után 79-ben megsemmisítő természeti katasztrófa tette a földdel egyenlővé Pompeji városát, a Vezúv kitörése 3000 emberi életet követelt. Mára Pompeji a világ egyik legegyedülállóbb régészeti helyszínévé vált, és évente kétmillió... Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!