Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Bármilyen erotikus történet jöhet!
Akár igaz, akár nem, jelentősége nincs, sokkal lényegesebb az olvashatóság és a szórakoztatás.
Tartalmilag NEM lehetnek a történetek:
- kizárólag meleg témájúak,
- bármelyik nem számára durván megalázóak, véresek, vagy az emberi élet kioltására mutatóak,
- politikai és vallási vonalvezetésűek,
- faji hovatartozást feszegetőek.

Az eddigi hozzászólások

... 43 44 45 46 47
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#42   2007. 05. 02. szerda 11:10
Törté-Net Törté-Net VIP Admin
Aki esetleg több történetre vágyik, annak ajánlanám a Törté-Net-et.
Van ott több, mint 3800 erotikus történet smile

http://www.torte-net.hu/
#41   2005. 07. 11. hétfő 11:34
mano43 mano43
de kurva jó történetek :)))
küldhetnétek ilyeneket tovább....
#40   2005. 04. 10. vasárnap 08:34
vakeger vakeger VIP
Kered meg már volt ilyen topic!
#39   2005. 04. 09. szombat 23:47
milegyek milegyek
Érdekes, nekem az nem hiányzott, hogy férfi a másik nőt is kefélje. De megragadott, hogy a nők ilyen jól egymásra találtak... Pusztán szöveggel is egészen jól izgalomba lehet jönni, most jöttem rá... finom
(Ez egy válasz X üzenetére (2005. 04. 09. szombat 14:23), amit ide kattintva olvashatsz)
Törölt felhasználó (368461)
2005. 04. 09. szombat 14:23
Most direkt nem olvastam el, nehogy "baj" legyen (sietek valahoba), de este eléggé hatott rám a történet.-) Egy kicsit hiányoltam, hogy a férfi nem kefélte meg az "idegen" nőt is, de hát nem lehet minden történet egy kaptafára íródva:-) eljen
#38   2005. 04. 09. szombat 14:23
X Törölt felhasználó (368461)
Most direkt nem olvastam el, nehogy "baj" legyen (sietek valahoba), de este eléggé hatott rám a történet.-) Egy kicsit hiányoltam, hogy a férfi nem kefélte meg az "idegen" nőt is, de hát nem lehet minden történet egy kaptafára íródva:-) eljen
#37   2005. 04. 09. szombat 02:34
milegyek milegyek
Fantasztikus! Ahogy olvastam, eléggé bekeményedett a farkam...:-) Igazi történet, vagy csak kitalált? Mindegy, hatásos...
#36   2005. 04. 08. péntek 13:39
X Törölt felhasználó (368461)
folytasd!:-)
#35   2005. 04. 07. csütörtök 23:22
X Törölt felhasználó (368461)
szerintem is jó, tehát én a helyedben megpróbálnám megjelentetni!
#34   2005. 04. 07. csütörtök 17:24
diko diko VIP
Nagyon szuper, kérlek folytasd! Igen....igen....igen!!!
#33   2005. 02. 18. péntek 17:33
zoli55 zoli55
Ez tök jó de már egy éve semmi nem történik itt
#32   2004. 11. 30. kedd 18:03
macido macido
Esetleg ez nem lehet ne a bünti?? nyes nyes
#31   2004. 11. 30. kedd 16:16
perecke perecke
Én felállok, odalépek hátulról hozzád és lassan benyomom a farkam a puncidba. Nagyon nedves vagy már, úgyhogy könnyedén becsúszik.
Már mind a ketten nagyon fel vagyunk izgulva, úgyhogy nem sokat teketóriázok, benyomom a farkam tövig és keményen elkezdelek baszni. A combom nagyokat csattan és cuppan a seggeden. Nagyon keményeket lökök rajtad szinte már fáj, de azért nagyon élvezed. Most belegyorsítok és nagyon gyorsan keféllek. Szinte már ég a pinád. "AAAhhhh! Igen! AAaahhh.. Aaaaahhhh" Sikoltasz egyet és egy hatalmasat élvezel. Én megállok , majd lassan duglak még így egy picit. De Te most mást akarsz. Megfordulsz, leguggolsz, és bekapod a kőkemény farkam. Érzed a szádban a puncid ízét, ettől még jobban begerjedsz. Egyik kezeddel megfogod a faszom, a másikkal alámnyúlsz és a golyóimat simogatod , s közben szép lassan szopod a farkam. Kicsit gyorsítasz és kitalálom mit szeretnél. Két kézzel megfogom a fejed és elkezdem csípőből lökni a faszomat a szádba. Most már mindkét kézzel oldalt fogod a seggem és húzod magad rá a farkamra. Most kezdek belegyorsítani, és gyorsan kezdem dugni a finom puha kis szádat. fogom a fejed, nem engedem, hogy elvedd és tövig benyomom a farkam egészen le a torkodra. Így baszom a szádat valameddig, majd mikor érzem, hogy közel a csúcs, kikapom a farkam és elkezdem verni te pedig kidugott nyelvvel várod, hogy lespricceljelek. És igen! Még egy rántás és gejzírként törik fel a sperma, több hullámban. Lefröcskölöm az arcod, a szád a nyelved, még a szemedre is jut és a nyakadra is. Tenyereddel és az ujjaiddal szétkened magadon, majd szépen lenyalod az egészet. Utánna bekapod a faszom és abból is kiszívod az otolsó cseppeket. Jól megtisztogatod a farkam, felállsz és megcsókolsz, hogy érezzem a saját ízemet a számban. Így csókolózunk kicsit, majd beülünk az autóba és folytatjuk utunkat ...
#30   2004. 11. 30. kedd 16:15
perecke perecke
Romeo : Persze, folytasd :-D (HA küldesz mégén is küldök egy cifrábbat ;-)

Addig is bemelegítőnek :

...
Már jó ideje megyünk az autóval, mikor félreállunk az erdőben egy tisztásnál. Kicsit elgémberedtem ezért nyújtózom egyet, kicsit fel is emelkedem a székből és a csípőm is kinyomom. Te nem tudsz ellenállni a kísértésnek és bal kézzel átnyúlsz és a lában között belemarkorsz a nadrágomba.Finoman megmasszírozod a tarisznyám, majd vágyakozva rám nézel. Tudom mit akarsz. És te is tudod. Megsimogatom az arcod és megpuszillak, majd a füledbe súgom. "A tiéd kicsim!" Te csak erre vártál, kigombolod a nadrágom és a boxeralsó sliccén keresztül kiveszed a farkam. Még nem kemény, de már kezd ébredezni. Kézzel maszírozod kicsit, majd előre hajolsz és megpuszilgatod. Én pedig csak ülök és hagyom, hogy azt csinálj velem amit akarsz. Megnyalogatod a végét, majd finoman beveszed a szádba. Én nem szólok, csak halkan nyögdécselek. Te pedig szép finoman szopni kezded a farkam. Így szopsz egy darabig, majd abbahagyod, kiszállsz a kocsiból és intesz nekem, hogy én is szálljak ki. Nyár van és meleg ezért csak szoknya van rajtad és ahogy szoktad, nincs alatta bugyi. Az egyik lábaddal feltámaszkodsz a motorháztetőre, felhúzod a szoknyád és megsimogatod a puncid és a másik kezed mutatóujjával hívogatóan jelzed, hogy most mit is szeretnél. Én engedelmesen eléd térdelek, úgy, hogy a puncid pont az arcom előtt/fölött legyen. Megpuszilgatlak, Te megsimogatod az arcom és a mutatóujjad bedugod a számba. Utánna bedugod a középső ujjad is és így huzogatod kicsit. "Gyere kicsim szopj le" mondod. Az egyik kezemmel megfogod hátul a tarkóm a másikkat pedig betömöd a számba. "Szopjál! Ez az! Szopjál te ribanc! Megbaszom a kis szádat" Hmmmm... én csak kéjesen nyögök és szopom az ujjad, mintha csak a farkadat szopnám. Miután eleget szopattál kihúzod a nyálas ujjad és megsimogatod vele a csiklód. Olyan szép és kívánatos, hogy alig várom már, hogy a számba tedd. Két kézzel széthúzod a szeméremajkakat és hagyod, hogy finoman megnyaldossalak. Finoman nyalogatlak, rá-rá verek a nyelvemmel a csiklódra, majd teljesen beléd nyalok, a puncid lyukától fel a csiklóig. Így nyalogatlak kicsit, mikor lenyúlsz és rányomod a fejem a puncidra."Szopjál kis kurvám!" És én élvezettel szopom a csiklód és hagyom, hogy köznem a kezeddel hátulról nyomd a fejem és a csípőddel pedig lökdösd az arcom. "most szájba baszlak kicsim. Élvezd!" szólsz és én élvezem... Mikor már nagyon beindulsz és nem bírod tovább, lerakod a lábad, előre dőlsz a kocsira terpeszállásban és azt mondod : "Gyere édes most pedig basszál meg!".

(folyt köv)
(Ez egy válasz Romeo üzenetére (2004. 10. 19. kedd 12:04), amit ide kattintva olvashatsz)
2004. 10. 19. kedd 12:04
KITALÁLT TÖRTÉNET.? Az ágyra löktem,és hosszú lábait a nyakamba rántva félrehúztam a bugyi csipkés szélét és nyelvemmel azonnal elmerültem a máris nedvesedő szeméremajkak között. Hadd menjek zuhanyozni,mert sokat táncoltam és nem érzem magam tisztának,kérte Erika,de ekkor már az összes eszem a gatyámban volt és míg nem láttam és éreztem ahogy vinnyogva elélvez,nem akartam elengedni. Ezért gyorsan bedugtam a mutató ujjamat a már teljesen nedves punciba,és a hüvely felső részén óvatosan elkezdtem maszírozni a G. pontját,miközben a csiklóját szopogattam. Ez már sok volt gyönyörű testének,és a puncija finom rándulásaiból éreztem hogy már belépett a gyönyör kapuján. Ennyi szexmentes nap után ez már nekem is sok volt,és a puncinyalást abbahagyva a szabad kezemmel kiszabadítottam a már teljesen nedves farkamat,és mellette előrecsúszva a szájába nyomtam egészen a zacskómig. A jobb kezem mutatóujja mellé pedig bedugtam a középsőt is és rettenetes tempóban elkezdtem izgatni remegő pinusát,de annyira gyorsan,hogy az egész karom pillanatok alatt elzsibbadt. Ettől és a száját teljesen kitöltő farkam férfias ízétől akkora orgazmus rázta meg kecses combjai közét,hogy vonagló pinusa már nem tudta visszatartani az aranyszínű nedűt,és a farkamat két kézzel verve vísítvaélvezve bepisilt. Ezt látva és érezve óriási önuralommal visszatartottam magam az élvezéstől,és lefeküdtem mellé. Te egy állat vagy,ennyire még soha senki nem tudta elvenni az eszemet,de most te jössz,mondta. Befeküdt a combjaim közé és a már némileg megnyugodott péniszem finom szopogatásába kezdett. Nagyon profin csinálta de mégis percek alatt elkezdett csökkenni az erekcióm. Úgy látom te nem az a fajta férfi vagy aki beéri egy szopással,mondta és egy óvszert húzott a középső ujjaira. Nem szóltam egy szót sem csak még nagyobb terpeszbe vágtam a lábaimat és teljesen ellazítottam a farizmaimat. Újra elkezdte a nyelvével cirógatni a makkomat,de már a zacskómtól kezdve és óvszeres újjaival a rozettámat símogatva, rámnézett és csak ennyit mondott,fordulj a hasadra,most megkúrlak. Nem gondolkodtam egy pillanatig sem,gyorsan hasravágtam magam és felhúztam a lábaimat. Erika síkos ujja beszaladt a fenekembe és óvatosan elkezdte mozgatni,majd amikor már elég tágnak érezte mellédugta még egy ujját,és elkezdte maszírozni a prosztatámat. Ilyen koncentrált és közvetlen izgatást még soha nem éreztem,pedig a farkamhoz hozzá sem nyúlt csak a fenekemet kezdte el az ujjaival dugni, csináld magadnak szólt rám és én a hasam alatt hátranyúlva megmarkoltam a lüktető farkam és exhobicionista hajlamaimat kiélve elkezdtem előtte négykézláb maszturbálni. A gondolat hogy ez a gyönyörű és sexis lány a proszatámat izgatja miközben én előtte verem a farkam,annyira felizgatott hogy én sem bírtam már visszatartani magam. Ekkor anélkül hogy kihúzta volna az ujjait a fenekemből alámfeküdt,és én őrült iramban elkezdtem baszni a száját, az orgazmusom nagysága leírhatatlan volt.Folytassuk?Kérdezte,és én Titeket kérdezlek,folytassam?
#29   2004. 10. 21. csütörtök 13:01
Nóci Nóci
Ezt nekem 1tárkereső oldalon megírta már vki hoppá nyes finom
#28   2004. 10. 21. csütörtök 12:27
Crazy-Baby Crazy-Baby
Nyelvem lassan, lágyan, szinte félve érint meg ott, te összerezzensz, és egy sóhaj tör fel a mellkasodból. Ízed, mint az istenek nektárja, lassan kinyílsz, mint egy virág, én egyre bátrabban és szenvedélyesebben táncoltatom rajtad, benned a nyelvem. Kifürkészem minden rejtett titkodat, megízlelem testednek ezt a gyönyört fakasztó zugát, mindenemet átjárja szerelmednek aromája. Tested ívbe feszül, apró nyögések törnek fel beloled, s nekem semmi nem fontos, csak az, hogy boldoggá tehesselek.
Belemarkolsz vállaimba, s magadra húzol. Egymás szemébe nézünk, amikor belédhatolok. Lassan, óvatosan, finoman. Egyre mélyebben, mindaddig, míg teljesen eggyé nem válunk. Ez már maga a mennyország, a nirvána. Testünk szinkronba kerül, minden mozdulatunk összehangolt, tökéletes. Érzékeink pattanásig feszülnek, szívünk egy ritmusra ver, egyre hevesebben, a szenvedély összeláncolja testünk, lelkünk, s mi átadjuk magunkat a gyönyörnek, minden pillanatát kiélvezzük testünk összeolvadásának. Átgördülünk, te kerülsz most fölém. Hajad megkarcolja boröm, amikor felegyenesedsz. Elhomályosult tekintettel nézem, milyen gyönyöru is vagy. Melleidet tenyerembe veszem, ujjaimmal mellbimbóidat morzsolgatva. Azt akarom, hogy a saját ritmusodra figyelve mozogj, számomra a te gyönyöröd jelentheti csak a tökéletes boldogságot. Szemedbe nézek, és látom, hogy itt az ido. Egyre gyorsabbakká válnak a mozdulataid, én is felkészülök.
Le nem írható, mi történik. Sikolyok hagyják el ajkaid, én is felüvöltök, ahogy a csúcspontra érünk. Testünk a gyönyör görcseibe rándul, gerincünk megfeszített íjként feszül egymásnak, a boldogság heves hullámokkal borítja el eggyé vált testünket. Tökéletes pillanat.
A hullámok lassan lecsillapodnak, ahogy zihálva ráborulsz a testemre, nekem egy könnycsepp gördül le az arcomon. Sírok a boldogságtól.
Együtt ringatózunk még egy darabig, aztán lecsusszansz rólam. Utánad fordulok. Leiszom hátadról a verítéket, nyakadból gyengéden kimasszírozom az ottfelejtodött feszültséget, végigcsókolgatlak gerinced mentén, miközben hallgatom, ahogy lélegzeted lassan elcsitul, és visszaáll a normális kerékvágásba. Simogatlak, csókollak, végig a fenekedig, amennyire tudok, beférkozöm combjaid közé, és nyelvemmel simogatlak, egészen finoman és lágyan, hogy a tuz, mely bennünk ég, csak lassan szunnyadjon álomba.
Hozzád bújok, szorosan átölellek, és átadom magunkat ennek a tökéletes szeretkezés utóhatásának.
Boldog vagyok, hogy boldoggá tehettelek.
#27   2004. 10. 21. csütörtök 12:26
Crazy-Baby Crazy-Baby
Te is akarod. Egy pillanatig sem szakadok el tekintetedtol, miközben elkezdjük megfosztani egymást ruhadarabjainktól. Pajkos mosolyodba beleremeg a testem, tudom hogy útra indultam a mennyország felé.
Ott állunk egymással szemben teljesen meztelen, izzik köröttünk a levego, a vágy szinte kézzel tapintható, a szenvedély forgószélként söpör át a szobán, és én csak nézem gyönyöru tested, nem tudok betelni vele, a látvány megorjít, sosem láttam még ilyen csodát, sosem akartam még ennyire senkit, sosem akarok felébredni. Hozzád lépek. Átölellek. Tested tuz, mely éget, lángba borít, elemészt. Eszemet vesztve csókollak, arcod, nyakad, finoman harapdálom füled, s belesuttogom, mennyire akarlak. Megérintem melleidet. Ujjaim alatt a vágy szikrái pattognak, bársony boröd visszasimogat. Az ágyra hanyatlunk. Felfedezoútra indulok a testeden, minden porcikádat végig akarom csókolni, te megadóan turöd, ahogy kezem és a szám elindul, hogy mindent megtudjon rólad. Ajkaim rátalálnak a mellbimbódra, csókollak, finoman nyalogatom, nyelvem körbe jár rajta, megtáncoltatja. Hihetetlen az érzés, amikor a számban egyre keményebbé válik, hallani halk sóhajaidat, érezni szíved egyre gyorsabb dobogását. Elidozök melleiden, hiszen ez annyira jó nekem, nekünk, csak csókollak, ízlellek. Ujjaim közben fáradhatatlanul járják testedet, simogatnak.
Lejjebb csúszok, megkóstolom hasad, belefeledkezem csípod vonalaiba, aztán egyre lentebb kalandozok, combod simogatom ajkaimmal, s egyre nehezebben bírom visszafogni magam. Leborulok eléd, végigcsókolom lábujjaidat is, majd visszaindulok. Lassan szétnyílnak lábaid, combod belso felének selymes borét csókolom már, s semmihez sem hasonlítható vágyad illata orromon át agyamba hatol.
#26   2004. 10. 21. csütörtök 12:25
Crazy-Baby Crazy-Baby
Minden ott kezdodik, hogy belépek egy szobába. Nem tudom, hol van ez a hely, teljesen ismeretlen, talán a te szobád, nem tudom. Félhomály fogad, csupán néhány gyertya szórja gyémánt fényét, melynek melege betölti az egész helyiséget. Csak lassan alkalmazkodik a szemem a sötétséghez, de rögtön biztonságban érzem magam, valami megmagyarázhatatlan nyugalom tör rám, és tudom, hogy egy csoda vár itt rám. Lassan kibontakoznak elottem a tárgyak körvonalai, de engem semmi más nem érdekel, csak az ágy szélén, nekem háttal ülo sziluett. Tudom, hogy te vagy az. Nem tudom honnan, de rögtön tudom, érzem, szinte belémhasít, és átjár jelenléted. Nem fordulsz meg, de tudod, hogy én vagyok az. Mögéd lépek, megérintem vállaidat. Te összerezzensz, de még mindig nem fordulsz hátra. Ujjaim magukba isszák boröd finomságát, engem már ettol az érintéstol elborít a vágy, nem tudok uralkodni magamon. Lassan, finoman belecsókolok a nyakadba, beszívom hajad illatát, mely elkábítja tudatom, ízed átjárja testem, örvénybe ránt, megbabonáz. Megfordulsz, és rám nézel. Szemed, mint a tenger, elmerülök benne, egyre mélyebbre és mélyebbre, és a sírás fojtogat, annyira akarlak téged. Kissé félénken közeledek ajkaid felé, úgy érzem, még nem lehetek felkészülve arra a hihetetlen boldogságra, ami most rám vár. Mikor szád a számhoz ér, mint áramütés, úgy rohan át testemen a gyönyör, belebújik minden porcikámba, csontjaimban vibrál. Mézédes vagy. Nyelveinkkel eloször óvatosan tapogatózva fedezzük fel egymást, s ahogy a vágy egyre jobban átjárja testünket, mindinkább követelodzobbé, hevesebbé válnak csókjaink. Átölellek, magamhoz szorítalak, szívünk hevesen dobog, táncuk egymásba olvad, eggyé válik. Hosszú perceken át csókoljuk, egymást egyre hevesebben és szenvedélyesebben, körmeid a hátamba mélyednek ( istenem, mily édes fájdalom ) beletúrok a hajadba, tested forrósága elborít, magával sodor, sosem akarlak többé elereszteni, magamhoz szorítalak, beléd temetkezem. Ajkam elválik ajkadtól, szemedbe nézek, s amit ott látok, végtelen örömet okoz.
#25   2004. 10. 19. kedd 15:06
THE SEX GURU THE SEX GURU
Nincs para, de ebben a történetben nem az a lényeg , hogy hány éves a csaj hanem , hogy jó és érdekes a történet!!
#24   2004. 10. 19. kedd 12:04
Romeo Romeo
KITALÁLT TÖRTÉNET.? Az ágyra löktem,és hosszú lábait a nyakamba rántva félrehúztam a bugyi csipkés szélét és nyelvemmel azonnal elmerültem a máris nedvesedő szeméremajkak között. Hadd menjek zuhanyozni,mert sokat táncoltam és nem érzem magam tisztának,kérte Erika,de ekkor már az összes eszem a gatyámban volt és míg nem láttam és éreztem ahogy vinnyogva elélvez,nem akartam elengedni. Ezért gyorsan bedugtam a mutató ujjamat a már teljesen nedves punciba,és a hüvely felső részén óvatosan elkezdtem maszírozni a G. pontját,miközben a csiklóját szopogattam. Ez már sok volt gyönyörű testének,és a puncija finom rándulásaiból éreztem hogy már belépett a gyönyör kapuján. Ennyi szexmentes nap után ez már nekem is sok volt,és a puncinyalást abbahagyva a szabad kezemmel kiszabadítottam a már teljesen nedves farkamat,és mellette előrecsúszva a szájába nyomtam egészen a zacskómig. A jobb kezem mutatóujja mellé pedig bedugtam a középsőt is és rettenetes tempóban elkezdtem izgatni remegő pinusát,de annyira gyorsan,hogy az egész karom pillanatok alatt elzsibbadt. Ettől és a száját teljesen kitöltő farkam férfias ízétől akkora orgazmus rázta meg kecses combjai közét,hogy vonagló pinusa már nem tudta visszatartani az aranyszínű nedűt,és a farkamat két kézzel verve vísítvaélvezve bepisilt. Ezt látva és érezve óriási önuralommal visszatartottam magam az élvezéstől,és lefeküdtem mellé. Te egy állat vagy,ennyire még soha senki nem tudta elvenni az eszemet,de most te jössz,mondta. Befeküdt a combjaim közé és a már némileg megnyugodott péniszem finom szopogatásába kezdett. Nagyon profin csinálta de mégis percek alatt elkezdett csökkenni az erekcióm. Úgy látom te nem az a fajta férfi vagy aki beéri egy szopással,mondta és egy óvszert húzott a középső ujjaira. Nem szóltam egy szót sem csak még nagyobb terpeszbe vágtam a lábaimat és teljesen ellazítottam a farizmaimat. Újra elkezdte a nyelvével cirógatni a makkomat,de már a zacskómtól kezdve és óvszeres újjaival a rozettámat símogatva, rámnézett és csak ennyit mondott,fordulj a hasadra,most megkúrlak. Nem gondolkodtam egy pillanatig sem,gyorsan hasravágtam magam és felhúztam a lábaimat. Erika síkos ujja beszaladt a fenekembe és óvatosan elkezdte mozgatni,majd amikor már elég tágnak érezte mellédugta még egy ujját,és elkezdte maszírozni a prosztatámat. Ilyen koncentrált és közvetlen izgatást még soha nem éreztem,pedig a farkamhoz hozzá sem nyúlt csak a fenekemet kezdte el az ujjaival dugni, csináld magadnak szólt rám és én a hasam alatt hátranyúlva megmarkoltam a lüktető farkam és exhobicionista hajlamaimat kiélve elkezdtem előtte négykézláb maszturbálni. A gondolat hogy ez a gyönyörű és sexis lány a proszatámat izgatja miközben én előtte verem a farkam,annyira felizgatott hogy én sem bírtam már visszatartani magam. Ekkor anélkül hogy kihúzta volna az ujjait a fenekemből alámfeküdt,és én őrült iramban elkezdtem baszni a száját, az orgazmusom nagysága leírhatatlan volt.Folytassuk?Kérdezte,és én Titeket kérdezlek,folytassam?
#23   2004. 10. 18. hétfő 12:43
Crazy-Baby Crazy-Baby
Finoman elkezdte simogatni a csupasz makkom száraz borét. Mintha villámütés ért volna. Sürgosen kerestem valami kis mellékutat, ahova félreálhatok. Már alig láttam az utat, amikor sikerült leállítani az autót és hátratolni az ülésemet. O éhesen rávetette magát a péniszemre és elkezdte elobb a makkját nyalogatni, majd egészem mélyen a szájába vette. Én fél kézzel ügyetlenül kiszabadítottam a picike melleit a topból és elkezdtem a bimbóit morzsolgatni. Ilyen elokészületek után nem kellett nekem sok és máris a szájába élveztem. Sajnos nem nyelte le, csak kiköpte az ablakon. Azt mondta, hogy nem képes megszokni az ízét. De a melleinek simogatásától úgy fölizgult, hogy kénytelen voltam szárazra nyalni a punciját, amit o ismét hangos sikoltással köszönt meg.
Aznap otthon kicsit magyarázkodni kellett, hogy miért maradtam tovább dolgozni, de megérte.
 
... 43 44 45 46 47
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: THE SEX GURU THE SEX GURU
Nyitás ideje: 2004. 10. 13. szerda
Üzenetek: 922db
Utolsó üzenet: 2021. 09. 30. csütörtök
 

Hírek

2024. 09. 25. szerda 20:21
Kikötözős szexet akarsz? Így vezesd fel a pasidnak! Az emberi képzelet természetes részei a szexuális fantáziák. Bár szeretjük nézni, olvasni másvalaki szexuális fantáziáját, gondolva a pornóra és az erotikus irodalomra, ritkán, vagy sohasem beszélünk a saját... Tovább
2024. 07. 22. hétfő 13:52
Videó feltöltés hiba javítva! Kedves amatőrök! Sajnos az utóbbi időszakban, nagyon sok "álló módban", (vagyis amikor a telefont függőlegesen tartottátok) felvett videónál volt olyan hiba, hogy a kódolás során a képaránya torz lett, mert az álló formátumú videó 16:9-es... Tovább
2024. 07. 10. szerda 16:46
Sex Clowns 2 Az élet egy nagy móka. Nem szabad komolyan venni. Igaz ez a szexre is. Nem kell túl agyalni. Csak élvezni. És ha úgy esik jól, hogy bohócnak öltözve megdugsz egy csajt, hát tedd úgy! Letöltés - Sex Clowns 2 Tovább

Válts VIP tagságot! VIP infó

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2688 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
6144 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
9984 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
14592 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 384 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
videkilany.hu
Erotikus Tartalom!
A GoldenGate oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!